امروزه، به دلیل وجود پارکت و کف پوش های چوبی، دیگر سرامیک های کف خیلی مورد استفاده قرار نمیگیرد. از طرفی هماهنگ شدن سرامیک و کاغذ دیواری یا رنگ دیوار ها به دلیل تنوع مدل های سرامیک کف پذیرایی، بسیار راحت است. اگر از مدل های سرامیک کف پذیرایی با کیفیت بالا استفاده شود. هیچ کف پوشی قادر به رقابت با آنها نخواهد بود. تفاوت های عمده مدل های سرامیک کف پذیرایی و سرامیک های دیواری در ابعاد و قیمت آنها است. برای شناخت مدل های سرامیک کف پذیرایی میتوانید از این مقاله استفاده کنید.

مدل های سرامیک کف پذیرایی و قیمت آنها

قیمت مدل های سرامیک کف پذیرایی با توجه به ابعاد آن ها و درجه 1 یا بودن آنها بستگی دارد. همچنین نوع خاک بکار رفته در جنس سرامیک، نوع بسته بندی آن، نحوه پخت سرامیک، گالیبره و لیزری بودن آن، طرح های روی سرامیک و برجستگی های روی سرامیک و… است.

مدل های سرامیک کف پذیرایی و ویژگی های آن

  • سرامیک های بزرگ:استفاده از سرامیک های بزرگ میتواند باعث نو و تمیز بودن همیشگی کف پذیرایی خانه شما باشد. از مدل های سرامیک کف پذیرایی، این نمونه در خانه هایی با پذیرایی بزرگ دارند. کاربرد بیشتری دارد. از طرفی استفاده از این دسته سرامیک ها در خانه های کوچک میتواند تاثیر بسیار مثبتی در خانه بگذارد. اما استفاده از این سرامیک ها قابلیت انتخاب رنگ دلخواه را دارد. بنابراین اگر قصد دارید خانه شما، همیشه شیک و درخشان دیده شود. میتوانید از این سرامیک ها در کف پذیرایی استفاده کنید.

سرامیک با رگه های طبیعی از سنگ ها

  • سرامیک های ترکیبی : استفاده از این دسته از مدل های سرامیک کف پذیرایی، میتواند در قسمت ورودی خانه به طور اختصاصی انجام شود. این امر میتواند تمام پذیرایی خانه شما را، تحت تاثیر زیبایی خود قرار دهد.
  • اگر قصد استفاده از سرامیک های بزرگ مربعی را دارید. چیدمان منظم آنها بسیار شیک و دارای زیبایی بصری است. اما اگر قصد استفاده از سرامیک های بزرگ مستطیلی را دارید. بهتر است آنها را به صورت مورب کار کنید. به این دلیل که باعث ایجاد راحتی و صمیمیت بیشتر در فضا میشود. همچنین میتواند به زیبایی کف پذیرایی خانه، بسیار کمک کند.

سرامیک کف چه رنگی خوب است؟

برای انتخاب رنگ سرامیک کف پذیرایی و به طور کلی انتخاب انواع سرامیک کف برای خانه توجه به متراژ و میزان کوچکی یا بزرگی فضا بسیار مهم است. چرا که رنگ سرامیک کف خانه نقش تعیین کننده ای در بزرگ نمایی یا کوچک‌نمایی آن دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =